BMW X4 będzie produkowane w USA
Autor: (pp) źródło: autoevolution.com
Liczba odwiedzin: 762
BMW konsekwentnie poszerza swoją ofertę SUV-ów. Do gamy modeli serii X dołączy wkrótce kolejny - X4. Auto będzie produkowane w fabryce niemieckiej marki w Spartanburgu w USA.
Właśnie w tym zakładzie wytwarzane są pozostałe SUV-y BMW, X3, X5 i X6. Dołączenie do nich nowego modelu będzie się wiązało z inwestycją w wysokości 900 mln dolarów do 2015 roku, a także stworzeniem 300 nowych miejsc pracy przed końcem 2012 roku.
BMW X4 ma być mniejszym odpowiednikiem widocznego na zdjęciu X6. Możemy się zatem spodziewać, że pojazd ten będzie posiadał nadwozie w stylu coupe. Gama jednostek napędowych będzie wprost przejęta z X3, podobnie jak płyta podłogowa i cały zespół napędowy.
Premiera nowego modelu nastąpi w 2012 roku.
Właśnie w tym zakładzie wytwarzane są pozostałe SUV-y BMW, X3, X5 i X6. Dołączenie do nich nowego modelu będzie się wiązało z inwestycją w wysokości 900 mln dolarów do 2015 roku, a także stworzeniem 300 nowych miejsc pracy przed końcem 2012 roku.BMW X4 ma być mniejszym odpowiednikiem widocznego na zdjęciu X6. Możemy się zatem spodziewać, że pojazd ten będzie posiadał nadwozie w stylu coupe. Gama jednostek napędowych będzie wprost przejęta z X3, podobnie jak płyta podłogowa i cały zespół napędowy.
Premiera nowego modelu nastąpi w 2012 roku.