M25 - naked od Junaka

Motocykle / Motocykle

Autor: (ip)

Liczba odwiedzin: 7579

Marka Junak kojarzy się z legendarnymi jednośladami, które były marzeniem większości motocyklistów w okresie PRL. Korzystając z takiej popularności Junaka w naszym kraju, chińczycy wykupili logo oraz prawa do tej nazwy, pod którą sprzedają swoje produkty. Najnowszym modelem w ofercie tego producenta jest model M25, czyli naked za rozsądna cenę.
Marka Junak kojarzy się z legendarnymi jednośladami, które były marzeniem większości motocyklistów w okresie PRL. Korzystając z takiej popularności Junaka w naszym kraju, chińczycy wykupili logo oraz prawa do tej nazwy, pod którą sprzedają swoje produkty. Najnowszym modelem w ofercie tego producenta jest model M25, czyli tzw. naked.

Fot. Junak Design nowego Junaka nie jest innowacyjny, niemniej jednak stylistyka M25 nie odbiega od innych pojazdów tego segmentu.

CZYTAJ TAKŻE

Junak 901 Sport już w maju

Reaktywacja Junaka


Motocykl ten jest napędzany przez dwucylindrowy silnik o pojemności 234 ccm, który rozwija maksymalnie 20 KM. Pozwala to rozpędzić M25 do 120 km/h. Jednostka napędowa jest chłodzona cieczą.

18 calowa obręcz z przodu, oraz tylna w rozmiarze 15 cali powinny zapewnić wystarczający komfort na polskich drogach. Zarówno przedni, jak i tylny hamulec jest tarczowy.

Pojazd jest bardzo lekki, waży jedynie 165 kg, co jest jednym z lepszych wyników w tej klasie. Dzięki niskiej wadze bez problemów powinni poradzić sobie z nim motocykliści, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z jednośladami.

Chiński Junak z pewnością kusi ceną. Kwotę 9 tys. zł za motocykl tej klasy należy uznać za bardzo atrakcyjną.

M25 można już zamawiać w salonach Junaka.

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Moto.Gratka.pl

Zobacz także

Komentarze

  • max44
  • Za tą cenę można kupić kilkuletni oryginał,lżejszy o 20 kg,czyli Hondę CB 250.
  • mk (gość)
  • No właśnie, kilkuletni.
  • MCI (gość)
  • zamówiłem tą ryżówkę, nie mam 30k zeta żeby władować w np kawasaki a używki nie chcę, miałem już jeepa 6 letniego i nigdy więcej nie popełnię tego błędu (wiem ile serwis może kosztować) a tu dostaję nówkę z gwarancją za śmieszne pieniądze, kumpel ma quada keeway też chińczyk i nic złego tam się nie dzieje (tylko rdzewieje na potęgę być może dla tego że po słonej wodzie jeździ ale farba tanio wychodzi)
  • Patryk105 (gość)
  • Lepiej kupic cos z nizszej polki ale za to nowe.

Dodaj komentarz