Nowa Dacia Duster

Premiery / Samochody osobowe

Autor: (ip)

Liczba odwiedzin: 3036

Podczas najbliższego Salonu Samochodowego we Frankfurcie odbędzie się premiera nowej Dacii Duster. Zmieniła swój wygląd, zachowując jednocześnie te elementy designu, które znacząco przyczyniły się do jej sukcesu i mocniej podkreślając cechy typowe dla aut z napędem 4x4. W Polsce Nowy Duster trafi do sprzedaży na przełomie listopada i grudnia br.

W aucie zmodyfikowana i ozdobiona dwiema chromowanymi listwami została osłona chłodnicy, która obejmuje nowy, obniżony Nowa Dacia Duster, Fot: Daciawlot powietrza i nowe, dwufunkcyjne reflektory ze światłami do jazdy dziennej. Wprowadzone zmiany podkreślają stabilność auta oraz jego solidną, stworzoną do bezdroży budowę.

Nowe relingi dachowe z ażurowymi wspornikami i napisem „Duster” podkreślają charakter auta. Aluminiowe, 16-calowe obręcze kół w kolorze „dark metal”, w połączeniu z oponami Nowa Dacia Duster, Fot: Dacia„Mud and Snow”, nadają sylwetce Dacii Duster bardziej dynamiczny wygląd.

Nowe tylne światła nawiązują do stylistyki przodu, w szczególności poprzez chromowane, ozdobne elementy. Uzupełnieniem zewnętrznych zmian stylistycznych, podkreślających osobowość Dustera, jest chromowana końcówka wydechu oraz nowe oznakowanie „4WD”.

Wykorzystaliśmy do maksimum to, co od początku zadecydowało o atrakcyjności auta oraz proporcje nadwozia. Charakterystyczne dla niego elementy, takie jak osłona chłodnicy, zostały zmodernizowane. Ponadto wzmocniliśmy cechy typowe dla auta z napędem 4x4, przy zachowaniu jego zalet użytkowych. Nowy Duster ma jeszcze bardziej zdecydowany charakter, a jednocześnie zachowuje swoje pierwotne „geny” – David Durand, Dyrektor ds. Designu gamy Entry.


Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Moto.Gratka.pl

Zobacz także

Komentarze

  • wl0dek (gość)
  • przecie ci magicy od design'u niczego nie zrobili !!! jakiś dziwne poprawki wlotu powietrza, a o lampach przednich już nie wspomnę...renault na wiele nie pozwolił hehe, bali się pewnie, że ten ich coleos, czy coś takiego... przestanie się sprzedawać ??? jeśli rzeczywiście ostateczny wygląd będzie taki jak na załączonych obrazkach, to będzie to początek końca tego pojazdu....porażka
  • Jakkas
  • Z zewnątrz to auto nie potrzebowało żadnych modyfikacji. Nie rozumiem tu czegoś, to przeciez w środku to auto jest nudne tak, że aż oczy bolą.
  • 000bryan (gość)
  • Zawsze uważałem,że wygląd auta jest nawet trzeciorzędną sprawą.Może i jest nudny,ale funkcjonalny i przypuszczam o poprawieniu w nowymDusterze możliwości terenowe-bez reduktora!,a to niebagatelna sprawa jak przekonałem się-i oczywiście nie poleciłbym tymDusterem szusować po autostradzie.NowyDuster będzie miał lepsze od obecnego4x4to pewne,ale przekonam się.W każdym razie miałem sytuację,że kierujący na quadach pytal,w b.trudnym terenie,gdzie jest"lepsza droga"tzn.opuścić arcytrudny teren widząc mnie wDusterze,a ja odpowiedziałem im,że nie ma łatwego opuszczenia terenu stukając znacząco w obłoconą karoserię zdziwionym quadowcom,że aż jęknęli.Jechali za mną i umyślnie wjechałem w błoto drogowe a tamci omal nie ugrzęźli na dobre.Z rozbawieniem zaczekałem na nich i pogadaliśmy oDusterze oraz w jednym oni i ja zgodziliśmy się co do jednego-nie maINNEGOauta terenowego i dużegoSUV-a,któryDuster wygrywaCENĄjak na możliwości terenowe i jest solą w oku a luksus terenówek można kopnąć w siną dal.
  • gość (gość)
  • aktualnie większość tzw pojazdów SUV z napędem 4x4, nie mają szans w terenie z najczęściej lżejszym od nich dusterem 4x4, prosta konstrukcja częściej jest niezawodna (wynika z prawdopodobieństwa wystąpienia usterki dla sumy różnych składowych elementów) , co prawda nie ma szpanu, ale jedzie, jedzie i mało kosztuje,

Dodaj komentarz