Promocje BMW - automat bez dopłaty

Samochody / Promocje

Autor: (ip)

Liczba odwiedzin: 1039

Zamów nowe BMW już teraz, a 8-biegową automatyczną skrzynię biegów otrzymasz bez dopłaty*.

Oferta jest ograniczona w czasie i może zostać odwołana w dowolnym momencie. Szczegółowych informacji dotyczących oferty Fot: BMWudzielają Dealerzy BMW.

8-biegowa automatyczna skrzynia biegów Steptronic z funkcją Auto Start Stop.

8-stopiowa skrzynia biegów pracuje tak szybko i komfortowo, że zauważysz to tylko po obrotomierzu: poszczególne biegi są optymalnie zestopniowane, zatem każda zmiana oznacza niewielki skok obrotów silnika, a sama zmiana biegu jest praktycznie niezauważalna. Przy dużych prędkościach długie, ósme przełożenie obniża obroty, a tym samym również poziom hałasu silnika i zużycie paliwa. Większa dynamika, większa efektywność i większy komfort.

Rzadko kiedy nowa skrzynia biegów była tak chwalona, jak nowa 8-stopniowa skrzynia automatyczna. Ta rewolucyjna koncepcja tworzy nowe standardy w zakresie komfortu i oszczędności. W BMW ta innowacyjna przekładnia wyposażona jest także w funkcję Auto Start Stop, dzięki czemu niezależnie od wersji silnikowej BMW z nową automatyczną skrzynią spala taką samą, albo nawet mniejszą ilość paliwa niż taki sam model ze skrzynią manualną.

Nowa skrzynia biegów zmienia przełożenia wyjątkowo miękko i precyzyjnie. Tak jak doświadczony kierowca na dłuższych zjazdach z góry starannie redukuje biegi, aby wykorzystać hamowanie silnikiem. Oprócz komfortu
i wydajności nową 8 -stopniową skrzynię automatyczną cechują wybitnie sportowe talenty. W razie potrzeby zmienia biegi szybciej niż kierowca rajdowy i może przy tym przeskoczyć dowolną ilość przełożeń.

Ta precyzja i efektywność towarzyszy kierowcom BMW na każdym kilometrze drogi, a może towarzyszyć także Tobie. Zamów nowe BMW już teraz, a 8-biegową automatyczną skrzynię biegów otrzymasz bez dopłaty*.

*Oferta dotyczy nowych zamówień na BMW serii 3 Limuzyna (F30), BMW serii 3 Touring (F31), BMW serii 5 Limuzyna (F10), BMW serii 5 Touring (F11) oraz BMW X3 (F25), które nie są standardowo wyposażone w skrzynię automatyczną.

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi: , , , , ,

Brak komentarzy - napisz pierwszy