Ruszyła infolinia dotycząca rejestracji w systemie viaTOLL

Aktualności / Nowości

Autor: (ip)

Liczba odwiedzin: 6784

Pod numerem 22 519 79 88 działa infolinia o nowym systemie opłat drogowych viaTOLL. Przewoźnicy znajdą tu odpowiedzi na pytania jak zamówić viaBOX, ile kosztuje korzystanie płatnych dróg czy jak działa system viaTOLL. Fot. ViaTOLL Infolinię prowadzi operator kart paliwowych DKV Euro Service. Uruchomiona została w związku z rosnącym zainteresowaniem rejestracją urządzeń viaBOX do rozliczania opłat drogowych. Za pośrednictwem DKV można zamówić viaBOX (kaucja 120 zł za urządzenie), które przysłane zostaną bezpłatnie pocztą pod wskazany adres.

CZYTAJ TAKŻE

Rusza rejestracja na e-myto

26 nowych bramek rejestrujących pojazdy na drodze krajowej nr 94


Konsultanci infolinii udzielają szczegółowych informacji także na temat rozliczeń w systemie viaTOLL, w formie post-paid i pre-paid. Tryb post-paid, czyli płatność z dołu na podstawie faktury, zarezerwowany jest dla klientów operatorów kart paliwowych. Umożliwia regulowanie faktur z 21-dniowym terminem płatności. Pozwala zatem odpowiednio wcześnie przygotować się na wydatki.

Wszelkie dodatkowe informacje o systemie viaTOLL znajdują się na uruchomionej niedawno stronie: www.info-myto.pl. Zamieszczono tu formularze rejestracyjne urządzeń viaBOX. Jest tu też kalkulator, który pozwala orientacyjnie wyliczyć wysokość należności z tytułu e-myta. Można też przejrzeć mapę Polski z naniesionymi odcinkami dróg, które zostaną objęte opłatami od 1 lipca. DKV sporządziło listę wszystkich 223 punktów viaTOLL wraz ze wskazaniem na mapie ich dokładnej lokalizacji.

CZYTAJ TAKŻE

Opóźnienia przy wdrażaniu systemu viaTOLL

Winiety się skończyły, a viaTOLL jeszcze nie działa


Rejestracja urządzeń viaBOX prowadzona przez DKV odbywa się pod numerami telefonów:

22 504 09 70 - klienci z kodów pocztowych zaczynających się na 4, 5, 6

22 504 09 71 - klienci z kodów pocztowych zaczynających się na 7,8,9

22 504 09 72 - klienci z kodów pocztowych zaczynających się na 0,1,2,3

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Moto.Gratka.pl

Zobacz także

Brak komentarzy - napisz pierwszy