Używane auta od dilerów Opla

Aktualności / Nowości

Autor: (mp)

Liczba odwiedzin: 7685

Z końcem listopada General Motors Poland uruchomił program G2 sprzedaży samochodów używanych w punktach dilerskich Opla.

 

Kupując pojazd u dilera G2 klient ma pewność, że auto przeszło szczegółową kontrolę techniczną oraz ma gwarancję mechaniczną i usługę assistance.

Samochody w ramach programu podzielono na trzy segmenty: Premium, Select i Economy. Każdy z nich oferuje inne korzyści związane z wiekiem, przebiegiem oraz okresem gwarancji:

- G2 Premium – auta z najbardziej wszechstronną gwarancją, prawie nowe i z niewielkim przebiegiem, na które obowiązuje 2-letnia gwarancja na sprawność techniczną i standardowa roczna pomoc drogowa w ramach G2 assistance.

- G2 Select – auta mają niewielkie przebiegi i są w bardzo dobrym stanie technicznym. W opcji znajduje się standardowa 6-miesięczna gwarancja na sprawność techniczną samochodu oraz 6-miesięczna usługa pomocy drogowej.

- G2 Economy – dokładnie sprawdzone samochody z 3-miesięczną gwarancją mechaniczną oraz 3-miesięczną usługą assistance.

 

W ramach wsparcia programu G2 GMAC Bank przygotował specjalną ofertę kredytów samochodowych. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do odwołania i wynosi 4,9 proc. na każde auto używane dowolnej marki (przy co najmniej 20-procentowej wpłacie własnej).

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Moto.Gratka.pl

Zobacz także

Komentarze

    • BasH
    • A więcej szczegółów? Szukałem w internecie, ale jak na razie to jedyna taka informacja. Interesuje mnie vectra 99-00 1.8 benzyna klimatyzacja / stan bdb... Niespecjalnie szybko - może być luty-marzec. Sprzedam też wtedy F.Fiesta 1.4i'91LPG

Dodaj komentarz