Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

22. Targi Motoryzacyjne Autosalon [GALERIA]

Data publikacji: Autor: Jakub Karaban

Fot. Jakub Karaban W dniach 7-9 października 2011 roku, w Katowicach, odbyła się 22. edycja Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych Autoserwis i Autosalon. Jak co roku, ciekawe samochody i nowości na rynku przyciągnęły na Śląsk liczną rzeszę osób zainteresowanych tematyką motoryzacyjną.
W dniach 7-9 października 2011 roku, w Katowicach, odbyła się 22. edycja Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych Autoserwis i Autosalon. Jak co roku, ciekawe samochody i nowości na rynku przyciągnęły na Śląsk liczną rzeszę osób zainteresowanych tematyką motoryzacyjną.

Fot. Jakub Karaban W czasie trwania imprezy na terenach wystawienniczych organizator przygotował dla gości kompleksową ofertę wyposażenia warsztatów blacharskich, lakierniczych i wulkanizacyjnych. Ponadto zaprezentowany został sprzęt dla stacji kontroli pojazdów i myjni samochodowych. Nie brakowało również chemii oraz kosmetyki samochodowej. Zainteresowani wiedzą techniczną i nowinkami ze świata motoryzacji mogli uczestniczyć w konferencjach i szkoleniach. Natomiast liczne pokazy przeprowadzane przez specjalistów pozwalały zapoznać się z działaniem wystawianych urządzeń.

CZYTAJ TAKŻE

Targi motoryzacyjne wracają do Poznania

Targi Agro Show 2011


Fot. Jakub Karaban Wśród licznych imprez towarzyszących targom, można było oglądać między innymi XXII Zlot Samochodów Tuningowanych, XVIII Zlot Pojazdów Dziwnych, IV Zlot Pojazdów Terenowych Off-Road i Zlot Caravaningu. Pojawiły się również zdalnie sterowane auta, które oblegane były głównie przez młodszych uczestników przybyłych na katowickie targi.

Organizator zadbał również o sportowe atrakcje, które podnosiły poziom adrenaliny, a także konkursy w których do wygrania były atrakcyjne nagrody.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody dla kierowców, którzy mogli zaprezentować swoje umiejętności "za kółkiem" na mokrym asfalcie czy też na grząskich leśnych ścieżkach. Co ciekawe, po raz pierwszy w Polsce podczas targów odbyły się również Finały Mistrzostw Europy EASCA 2011 (Car Audio). W zawodach tych zostały rozegrane dwie konkurencje Easca SQL (jakość dźwięku) i Easca DBL (głośność pojazdów).

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z targów w Katowicach:
Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban Fot. Jakub Karaban

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości