Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

26 punktów karnych dla motocyklisty z Poznania

Data publikacji: Autor: ab, KWP

Fot. KWP 26-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego w trakcie ucieczki motocyklem przed policjantami z wydziału ruchu drogowego w Kutnie, uzbierał 26 punktów karnych. Za popełnione podczas pościgu wykroczenia, kierowca jednośladu straci prawo jazdy.
Fot. KWP W sobotę w miejscowości Bardzinek na drodze krajowej numer 92 patrol z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie kontrolował prędkość pojazdów na trasie łączącej Warszawę z Poznaniem. Około godziny 18.00 policjanci zauważyli jadącego motocyklistę, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 40 kilometrów.

CZYTAJ TAKŻE

Pościg za motocyklistą ulicami Białegostoku [FILM]

Motocyklista pędził 237 km/h po AOW [FILM]


- Mundurowi reagując na wykroczenie postanowili zatrzymać go, ten jednak, mimo, iż zauważył polecenie wydawane przez umundurowanych funkcjonariuszy zignorował je, zwiększył prędkość i zaczął uciekać w kierunku Poznania. Policjanci podjęli pościg za młodym kierowcą. Oznakowana Alfa Romeo po kilku minutach dogoniła "krewkiego motocyklistę", który w tym czasie popełnił kolejne wykroczenie jadąc z nadmierną prędkością - mówi asp. Paweł Witczak z Komendy Policji w Kutnie.

Źródło: Dziennik Łódzki

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości