Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37266 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

4048 km Dusterem

Data publikacji: Autor: (ip)

Dacia Duster Delsey przemierza Islandię, Fot: Dacia Dacia Duster w serii limitowanej Delsey pokonała 4048 km po drogach Islandii. Renault Polska użyczyło auto dwojgu młodym ludziom, dla których ta wyprawa była wymarzoną podróżą poślubną.

Rozpoczęta w Warszawie podróż dobiegła końca. Po drogach Islandii przejechaliśmy 4048 km ze średnią prędkością 48,8 km/h, Dacia Duster Delsey przemierza Islandię, Fot: Daciaspalając przy tym ponad 260 l ropy naftowej – średnio 6,5 l/100km. Bezawaryjnie, sprawnie, komfortowo. Dla niektórych to nudno, ale przecież taka ma być podróż poślubna – przede wszystkim przyjemna. Nie mogło być inaczej, bo pojechaliśmy niezawodnym samochodem i nawet z pakowaniem nie było problemów, wersja Delsey nazywa się tak m.in. dzięki walizce, która jest w komplecie. Równie pakowna, co bagażnik Dustera, równie gładko jeździ. I oprócz tego jest równie oliwkowa. Chyba już wiemy, skąd wzięło się takie połączenie – nie dla wszystkich oczywiste. Walizce brakuje jedynie 4x4. Na Islandii jeździliśmy po drogach asfaltowych, po szutrach, wybitej na drodze tarce, po piaskach i kamieniach. Przekroczyliśmy nawet kilka brodów. Ani razu się nie zakopaliśmy, nie zalaliśmy silnika wodą i nie potrzebowaliśmy pomocy na środku pustkowia. Czy to znaczy, że brakowało nam emocji? Wręcz przeciwnie – powiedzieli podróżnicy.

Za kierownicą Dustera Delsey podróżowali Anna i Arkadiusz Kuś, nowożeńcy, dla których miesięczna wyprawa prowadziła przez Danię, Wyspy Owcze i Islandię.

Dacia Duster Delsey przemierza Islandię, Fot: Dacia

Dacia Duster Delsey przemierza Islandię, Fot: Dacia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Moni (gość)

    Dacia ma jeden duży minus. W razie awarii samochodu na gwarancji nie dają samochodu zastępczego na czas naprawy. Szok. Standard poniżej wszelkich standardów. Może jako rumuńskie auto to nie było się co dziwić, ale teraz będąc pod koncernem Renault - nie do uwierzenia. Powinni się nad tym zastanowić. Już chyba tylko Dacia ma takie warunki gwarancji.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Dacia Duster zdjęcia

Dacia Duster dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Dacia Duster opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Dacia Duster Cena