Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

5. miejsce Chuchały i Hellera w Rajdzie Rzeszowskim

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Lotos Rally Team Załoga Lotos Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, zajęła 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz 1. miejsce w grupie N podczas 20. Rajdu Rzeszowskiego.
Fot. Lotos Rally Team Zawodnicy LSPRT byli również najszybsi wśród samochodów produkcyjnych podczas obu rund mistrzostw Słowacji, zdobywając 4. i 5. miejsce. W łącznej klasyfikacji słowackiego czempionatu Wojtek Chuchała i Kamil Heller zajęli drugie miejsce, natomiast wśród załóg walczących w rundzie FIA-CEZ, zostali sklasyfikowani jako trzecia załoga.

CZYTAJ TAKŻE

20. Rajd Rzeszowski: Bouffier przed Rzeźnikiem i Sołowowem

Ruta i Rozwadowski przed Rajdem Madery


Fot. Lotos Rally Team - Piąte miejsce w generalce RSMP i pierwsze w "ence" to świetny rezultat, ciężko było wymagać czegoś więcej – mówi Wojtek Chuchała.

- Po raz pierwszy w krajowym czempionacie dopisało nam szczęście. Również w mistrzostwach Słowacji nie wypadliśmy najgorzej. Obyło się bez większych przygód, a tempo wcale nie było najwolniejsze. W efekcie wynik zdecydowanie przeszedł nasze oczekiwania. Ciągle robimy postępy, co w efekcie sprawia, że nasza jazda jest coraz lepsza. Dziękujemy całemu Zespołowi, bo bez jego pracy nie byłoby tego wyniku - dodał Kamil Heller.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości