Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

A1 za darmo: podpisy pod petycją zostaną przekazane?

Data publikacji: Autor: Sławomir Cichy

Fot. Archiwum Polskapresse "Dziennik Zachodni" informował, że poda jednoznaczną datę kiedy szef GZM Dawid Kostemski wręczy ministrowi infrastruktury wspólne stanowisko władz samorządowych i administracyjnych województwa śląskiego w sprawie darmowego przejazdu autostradą A1 w ruchu lokalnym.
"Dziennik Zachodni" informował, że poda jednoznaczną datę kiedy szef GZM Dawid Kostemski wręczy ministrowi infrastruktury wspólne stanowisko władz samorządowych i administracyjnych województwa śląskiego w sprawie darmowego przejazdu autostradą A1 w ruchu lokalnym.

Fot. Archiwum Polskapresse Okazuje się jednak, że minister Cezary Grabarczyk jest tak zapracowany w tygodniu, że ma trudności z wygospodarowaniem choćby chwili na spotkanie się z delegacją Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.

CZYTAJ TAKŻE

Już 42,5 tys. osób poparło akcję "A1 za darmo"

Minister Infrastruktury: Opłaty za przejazd A1 nie są przesądzone


Jak ustalili dziennikarze "DZ" determinacja delegacji jest jednak tak duża, że zaproponowano spotkanie w... niedzielę 15 maja.

- Staramy się potwierdzić możliwość spotkania w tym terminie. Zależy nam bowiem na tym, aby pismo trafiło bez pośredników na ręce ministra - mówią przedstawiciele Górnośląskiego Związku Metropolitalnego. Na spotkaniu będzie również przedstawiciel "Dziennika Zachodniego". Przekaże on 43 tys. podpisów w tej samej sprawie od czytelników. 

Źródło: Dziennik Zachodni

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości