Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Adam Małysz pojedzie Porsche Cayenne w pięciu rajdach

Data publikacji: Autor: Grzegorz Hilarecki

Adam Małysz pojedzie Porsche Cayenne w pięciu rajdach Adam Małysz potwierdził w czwartek, że pojedzie w Rajdzie Dakar w 2012 r. Znany jest już plan przygotowań do tej imprezy. Małysz pojedzie najpierw w tym roku w pięciu rajdach.

Przygotowania do startu Adama Małysza w przyszłorocznym Dakarze już się rozpoczęły. Przed startem w tym najtrudniejszym rajdzie terenowym świata, Małysz weźmie udział jeszcze w kilku innych imprezach.

 

W czerwcu br. zadebiutuje w prologu Rajdu Drezno-Wrocław, w lipcu będzie się ścigał w rajdzie Baja Espana w Hiszpanii, w sierpniu wystartuje w rajdzie Hungarian Baja na Węgrzech, a w październiku wystartuje w dwóch rajdach w Afryce: Pharaons Rally w Egipcie oraz RMF Morocco Challenge w Maroku.

 

Dzięki tym startom Adam Małysz wraz z RMF Caroline Team przygotują się do słynnego Rajdu Dakar, który odbędzie się w terminie 1-15 stycznia 2012 r. w Chile, Argentynie i Peru.

 

Goodyear poinformował, żę zaczął współpracę z RMF Caroline Team. Przypomnijmy, Małysz będzie startował w rajdach terenowych samochodem Porsche Cayenne, wyposażonym w specjalnie przygotowane opony rajdowe typu off-road w rozmiarze 265/65/18.

 

Adam Małysz pojedzie Porsche Cayenne w pięciu rajdach
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Adam Małysz pojedzie Porsche Cayenne w pięciu rajdach

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości