Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Adrenalina

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Ford W świat prędkości i przyspieszeń wtłaczających w fotel wkracza kolejny pikap - Ford Sport Trac Adrenaline.

Dodge Ram SRT10 przeniósł pikapy w świat prędkości i przyspieszeń wtłaczających w fotel. Wytyczonym już szlakiem podąża Ford Sport Trac Adrenaline.Fot. Ford

 

Mnóstwo spojlerów, duży grill, szerokie nadkola, dodatkowe wloty powietrza na masce i z boku pojazdu. Do tego masywne obręcze w rozmiarze 21 cali i dwie chromowane końcówki układu wydechowego. Gdyby nie odkryta powierzchnia bagażowa trudno byłoby zorientować się, że mamy do czynienia z autem o użytkowych korzeniach. 

 

We wnętrzu także zastawano elementy, które bardziej kojarzą się z samochodami sportowymi niż służącymi do przewozu towarów - obszyte skórą fotele dla czterech osób, białe tarcze zegarów i aluminiowe wykończenia.

 

Do napędu Forda Sport Trac Adrenaline wykorzystano widlasty, 8-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 4,6 l. Turbodoładowana jednostka napędowa rozwija moc 390 KM. Napęd przenoszony jest na wszystkie koła.

 

 

Fot. Ford Fot. Ford Fot. Ford

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. DaimlerChrysler: Dodge Ram SRT10 by³ pierwszym supersportowym pikapem. Samochód wyposa¿ony jest w silnik V10 o pojemno¶ci 8,3 l osi±gaj±cy moc 500 KM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 .

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

  • Lopez (gość)

    Przy jakiej prędkości MAX zatrzymał was milicjant w mieście. Mnie kiedyś zmierzyli 165!!!!!. i wcale miałem mam tylko 150 KM.

  • leszek

    TYLKO Czerwonym Czerwone samochody. Zieloni na rowery (zielone oczywiście)

  • S4jm0n

    4x4, widlasta ósemka... na 1/4 mili go :P

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości