Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Agresja na drodze. Mężczyzna usiłował przejechać innego kierowcę

Data publikacji: Autor: (mm) Policja Dolnośląska/x-news

Fot. Policja.pl Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może kierowcy, który trafił do aresztu Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze naraził inne osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz zniszczył inny samochód.

Do zdarzenia doszło 21 lipca w Lubaniu, w rejonie skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Polnej. Chwilę wcześniej kierujący samochodem marki Mazda niemal doprowadził do zderzenia czołowego z kierującym samochodem marki BMW. Gdy kierujący BMW zatrzymał się i wysiadł z auta, by zwrócić uwagę kierującemu samochodem marki Mazda, ten najechał na niego, uderzając zderzakiem w nogi. 

Redakcja poleca:

Polecane pięciolatki. Przegląd popularnych modeli
Kierowcy zapłacą nowy podatek?
Hyundai i20 (2008-2014). Warto kupić?

Pokrzywdzony, ratując się ucieczką, wskoczył na próg swojego samochodu, unikając w ten sposób kolejnego uderzenia. Sprawca uderzył jednak w drzwi samochodu pokrzywdzonego, urywając je, a następnie odjechał. W tym czasie w samochodzie pokrzywdzonego znajdował się też jego 3-letni bratanek. 

Sprawcą okazał się 38-letni mieszkaniec Lubina, wcześniej notowany już za różnego rodzaju przestępstwa. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości