Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36541 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Akcesoria M Performance, czyli sposób na odmianę BMW

Data publikacji: Autor: źródło: mototarget.pl

BMW M4 Coupe - akcesoria M Performance / Fot. BMW Na Essen Motor Show 2014 (29.11-07.12) BMW prezentuje nowe akcesoria i części do montażu pozafabrycznego. Nowe BMW M Performance Parts nadadzą modelom BMW X3, X4, M3 i M4 jeszcze bardziej sportowego charakteru.

BMW X4 - akcesoria M Performance / Fot. BMW W nowej ofercie znajdziemy opcje z zakresu stylistyki nadwozia i wnętrza, ale także akcesoria funkcjonalne, podnoszące osiągi oraz zapewniające więcej emocji z użytkowania aut BMW, jak np. służące do poprawienia brzmienia silnika i wydechu.

Podobnie jak wszystkie inne części i akcesoria z oferty BMW M Performance Parts, także te z nowej oferty wykonano w oparciu o doświadczenia zdobyte m.in. na torach wyścigowych. Warto dodać, że w najmniejszym stopniu nie wpływają one na warunki gwarancyjne obejmujące samochód, w którym je zamontowano.

Wśród nowych akcesoriów na szczególną uwagę zasługują kierownica M Performance z wyświetlaczem wyścigowym dla BMW M3 i M4, Power Kit dla BMW X3 i X4 30d zwiększający osiągi silnika o do 210 kW/285 KM oraz 600 Nm oraz specjalne układy wydechowe zapewniające o wiele bardziej rasowe brzmienie, w tym także dla BMW M3 i M4.

BMW M4 Coupe - akcesoria M Performance / Fot. BMW

BMW M4 Coupe - akcesoria M Performance / Fot. BMW

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

BMW M4 zdjęcia

BMW X4 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl