Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Akcja "Drogi zaufania" w Słupsku

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Akcja "Drogi zaufania" w Słupsku Wielbiciele szybkiej i niebezpiecznej jazdy samochodem w Słupsku mają o czym myśleć. Dzisiaj, na placu przed ratuszem mogli na własnej skórze przekonać się m.in. jak czuje się kierowca dachującego samochodu.

Symulator dachowania, symulator zderzeniowe (imitujące zderzenie samochodem przy prędkości 8-15 km/h), alkogogle pokazujące jaki obraz widzi człowiek, który ma ok. promila alkoholu w organizmie to największe atrakcje akcji promującej bezpieczeństwo w ruchu drogowym "Drogi zaufania" w Słupsku.

Organizator akcji - Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - umożliwiła słupszczanom także obejrzenie pokazów ratownictwa medycznego i straży pożarnej. Spotkać się było można z psychologiem transportu. Wielką atrakcją dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego był tor gokartowy. Pojeździć na nim mógł każdy kto odwiedził na pl. Zwycięstwa w Słupsku siedem stoisk uczących zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W trakcie trwania imprezy na słupskiej obwodnicy zorganizowano cztery pokazy współdziałania służb ratunkowych w czasie wypadku drogowego.

Akcja "Drogi zaufania" w Słupsku
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Akcja "Drogi zaufania" w Słupsku

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości