Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Akcja naprawcza Opla corsy

Data publikacji: Autor: Sławomir Draguła

Akcja naprawcza Opla corsy Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel corsa mogą mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, w niektórych egzemplarzach modelu Opel Corsa D (RM 2010-2011) potencjalnie mogła zostać zamontowana dźwignia hamulca ręcznego z pominiętą obróbką cieplną segmentu zębatego.

zobacz także Kia na cenzurowanym UOKiK-u
 
W konsekwencji dźwignia hamulca ręcznego może nie utrzymywać pozycji postojowej. Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 750 samochodów

zobacz także (numery VIN patrz tutaj).

Generalny importer zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej, a one powiadomią właścicieli pojazdów i zaproszą na wizyty w celu sprawdzenia pojazdu oraz dokonania bezpłatnego usunięcia usterki (w przypadku jej wykrycia).

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela General Motors Poland (adres: ul. Wołoska 5, 02-675 Warszawa; tel.: +48 22 606 17 00, fax: +48 22 606 16 68).

Akcja naprawcza Opla corsy
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Akcja naprawcza Opla corsy

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości