Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Alternatywne trasy nad morze. Zobacz, jak uniknąć korków

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Alternatywne trasy nad morze. Zobacz, jak uniknąć korków Zachodniopomorska Policja przypomina poruszającym się po naszym regionie samochodami o alternatywnych trasach wiodących do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych.

Jak podkreślają policjanci, wybranie takiej drogi pozwala uniknąć stania w korkach i wpływa na stan bezpieczeństwa wszystkich podróżnych.

Wybranie najlepszej trasy ułatwią znane już od kilku sezonów mapki przygotowane przez Komendę Wojewózką Policji w Szczecinie i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Aktualnie trwa dystrybucja kolejnej partii przygotowanych mapek, tym razem w powiększonym formacie. Dodatkowo na odwrocie mapy umieszczono cenne porady dla kierowców „w pigułce”.

Zainteresowani szybko dowiedzą się o podstawach bezpiecznej podróży, zasadach przewożenia dzieci, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wpływie alkoholu na organizm kierującego, ekologii „na czterech kółkach” oraz o kampanii „Zapnij pasy - ocal życie”.

Mapki cieszące się dużym zainteresowaniem – tak jak dotychczas – będą rozdawane przez policjantów i dostępne na wybranych stacjach benzynowych.

Alternatywne trasy nad morze - zobacz mapę w większym rozmiarze

Alternatywne trasy nad morze. Zobacz, jak uniknąć korków
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Alternatywne trasy nad morze. Zobacz, jak uniknąć korków

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości