Wszystko
o samochodach

Porady / Wyposażenie

Aplikacja nawigacyjna TomTom GO Navigation. Czytelnicy Motofaktów.pl mogą ją testować przez 3 miesiące za darmo!

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Dla naszych Czytelników, firma TomTom, znany producent nawigacji samochodowych, przygotowała kody rabatowe na TomTom GO Navigation dla naszych czytelników. Dzięki temu teraz można korzystać z nawigacji nie ponosząc żadnych kosztów przez 3 miesiące. Ważną informacją jest też fakt, że aplikacja TomTom współpracuje z Android Auto.
Fot. TomTom Dla naszych Czytelników, firma TomTom, znany producent nawigacji samochodowych, przygotowała kody rabatowe na TomTom GO Navigation. Dzięki temu teraz można korzystać z nawigacji nie ponosząc żadnych kosztów przez 3 miesiące. Ważną informacją jest też fakt, że aplikacja TomTom współpracuje z Android Auto.

Nasi Czytelnicy mogą skorzystać z wyjątkowej promocji, którą przygotowała firma TomTom. Są to darmowe kody rabatowe umożliwiające pobranie nawigacji TomTom GO Navigation i jej bezpłatne użytkowanie przez 3 miesiące. By je uzyskać należy kliknąć w link: https://www.tomtom.com/GONAVMOTO i podać kod rabatowy: GONAVMOTO

Na stronie tomtom.com trzeba jeszcze podać swoje dane oraz adres e-mail, na który zostanie wysłane potwierdzenie dokonywania darmowej instalacji. Teraz można już pobrać nawigację, która dostępna jest w Google Play, App Store i Huawei AppGallery. Sama liczba kodów jest nieograniczona.

TomTom GO Navigation. Jakie są zalety?

Dla naszych Czytelników, firma TomTom, znany producent nawigacji samochodowych, przygotowała kody rabatowe na TomTom GO Navigation dla naszych czytelników. Dzięki temu teraz można korzystać z nawigacji nie ponosząc żadnych kosztów przez 3 miesiące. Ważną informacją jest też fakt, że aplikacja TomTom współpracuje z Android Auto.
Fot. TomTomTomTom GO Navigation to niezawodna i dość intuicyjna aplikacja nawigacyjna, która pełna jest innowacyjnych funkcji. Jedną z bardziej znanych jest TomTom Traffic, dzięki której w czasie rzeczywistym kierowcy informowani są o sytuacji na drodze (korkach, utrudnieniach w ruchu), przewidywanym czasie opóźnienia w podróży, a także o proponowanych trasach alternatywnych. TomTom Traffic jest z powodzeniem wykorzystywany przez wielu producentów samochodów, które oferują tę usługę w fabrycznym wyposażeniu swoich aut.

Zobacz także: Jak oszczędzać paliwo?

Do zalet nawigacji TomTom należy również czytelny układ map 3D, pozwalający na szybką orientację w terenie, funkcja ostrzeżenia o stacjonarnych fotoradarach, asystent pasa ruchu czy wskazywanie dostępności punktów ładowania dla pojazdów elektrycznych. Co ciekawe, jest to jedna z pierwszych aplikacji nawigacyjnych dostępnych w Android Auto.

TomTom GO Navigation. 3 miesiące na próbę

Usługa TomTom GO Navigation nie odnowi się automatycznie po upływie trzech miesięcy od jej uruchomienia. Po przetestowaniu aplikacji można zdecydować się na jeden z następujących planów – 57,99 zł za cały rok, 39,99 zł za sześć miesięcy lub 8,99 zł za miesiąc.

Zobacz także: Skoda Enyaq iV - elektryczna nowość

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • as (gość)

    Aplikacja nawigacyjna TomTom GO Navigation. Czytelnicy Motofaktów.pl mogą ją testować przez 3 miesiące za darmo! GDZIE MOŻNA DOSTAĆ

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości