Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37001 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Aston Martin nie zbuduje SUV-a

Data publikacji: Autor: (mm)

Zapowiedzią  nowości w gamie jest koncept DBX, który może doczekać się wersji produkcyjnej. Jak jednak twierdzi Palmer będzie to sportowo nacechowany crossover z nadwoziem coupe wyróżniający się osiągami / Fot. Aston Martin Dyrektor Aston Martina, Andy Palmer skrytykował modę na budowanie aut typu SUV. Jednocześnie podkreślił, że marka nie ma w planach przygotowania takiego pojazdu.

Zapowiedzią  nowości w gamie jest koncept DBX, który może doczekać się wersji produkcyjnej. Jak jednak twierdzi Palmer będzie to sportowo nacechowany crossover z nadwoziem coupe wyróżniający się osiągami / Fot. Aston Martin Zdaniem dyrektora Astona Martina, SUV-y to nic innego jak maksymalizacja przestrzeni wewnątrz i wyciąganie sylwetki auta do góry. Jego zdaniem w rezultacie otrzymujemy nieatrakcyjne pudełko.

Luksusowe marki coraz częściej oferują pojazdy w segmencie pseudoterenówek. Aston Martin nie zamierza jednak iść tą drogą, a zapowiedź Andy Palmera to odpowiedź na zaprezentowanego niedawno Jaguara F-Pace oraz Bentleya Bentayga.

Zobacz także: Ekstraklasa bez błędów sędziowskich? Sprawdź, jakby to wyglądało!

Zapowiedzią nowości w gamie jest koncept DBX, który może doczekać się wersji produkcyjnej. Jak jednak twierdzi Palmer będzie to sportowo nacechowany crossover z nadwoziem coupe wyróżniający się osiągami.


Jeep dla Ciebie

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Aston Martin zdjęcia

Aston Martin dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl