Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37843 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Audi RS6 Avant od HPerformance

Data publikacji: Autor: (mm)

Audi RS6 Avant / Fot. HPerformance  Specjaliści z firmy HPerformance zajęli się Audi RS6 Avant. Efektem prac jest zwiększenie mocy auta.

Audi RS6 Avant / Fot. HPerformance  Standardowo pod maską pojazdu pracuje jednostka V8 4,0 twin-turbo, która produkuje 560 KM i 700 Nm momentu obrotowego. Okazuje się, że udało się z niej wydobyć jeszcze większą moc.

Tuner postanowił przeprogramować komputer sterujący pracą silnika, a także zdecydował się na zainstalowanie zmienionego układu wydechowego oraz dolotu. Po tych zabiegach Audi RS6 Avant dysponuje 700 KM oraz 860 Nm.

Wiadomo, że seryjna wersja od 0 do 100 km/h przyspiesza w 3,9 s, a jej prędkość maksymalna wynosi 305 km/h. Niestety nie wiadomo jak przedstawiają się osiągi samochodu po tuningu.

Niewykluczone, że w przyszłości tuner zaprezentuje jeszcze mocniejszy pakiet.

Audi RS6 Avant / Fot. HPerformance

Audi RS6 Avant / Fot. HPerformance

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    Z takim lasem fotoradarów u nas bardzo szybko można w mig stracić prawko, a kolor czerwony będzie niemiłosiernie przyciągał "łowców" w nieoznakowanych radiowozach (oby tylko im się krzywdę sobie nie zrobili bo są kiepskimi kierowcami), a nie lada gratka dla policyjnych "ścigaczy" policyjnych na motocyklach (są dość dobrze o niebo lepiej wyszkoleni) na np. reakcje "wyskokowe" kierowcy takiego Audii S3 (świetnie się prowadzi na serpentynach). Przyznam, że można łatwiej/lepiej "zatańczyć" i robić piruety (dobre dla BOR-u w celach treningu czy symulacyjnych ćwiczeń de facto nadaje się do "cheroografii" w jezdzie samochodowej w jednakowe takty w grupie przynajmniej z udziałem od trzech Audii S3, a jakie te są manewry nie zdradzam z wiadomych powodów).

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Audi RS6 zdjęcia

Audi RS6 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Audi RS6 Cena

Części dla marki Audi

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

680 zł