Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Auris liderem polskiego rynku w marcu 2013 roku

Data publikacji: Autor: (ip)

Toyota Auris liderem polskiego rynku w marcu 2013 roku Fot: Toyota W marcu 2013 roku Toyota Auris, z wynikiem 797 zarejestrowanych egzemplarzy, była najczęściej wybieranym samochodem w Polsce. Trzeci na polskim rynku w marcu był Yaris, z liczbą 771 zarejestrowanych pojazdów. Toyota z łączną liczbą 2406 zarejestrowanych samochodów umacnia się na 3. miejscu w rankingu rejestracji nowych samochodów w Polsce, przewodząc w rankingu rejestracji przez klientów indywidualnych.

Doskonały wynik Aurisa w marcu jest efektem ofensywy modelowej, jaką Toyota od początku roku przeprowadza w segmencie Toyota Auris liderem polskiego rynku w marcu 2013 roku Fot: Toyotakompaktów. W styczniu br. zadebiutowała nowa generacja Aurisa, która spotkała się ze znakomitym przyjęciem klientów. Od początku br. oferowany jest także Auris Classic, czyli model poprzedniej generacji, umożliwiający zakup auta kompaktowego Toyoty w bardzo atrakcyjnej cenie (49 900 zł).

Już w kwietniu do oferty samochodów kompaktowych dołączy hybrydowa wersja Aurisa, o rekordowo niskim zużyciu paliwa w mieście na poziomie zaledwie 3.7l/100km. Premiera Aurisa Hybrid odbędzie się w polskich salonach Toyoty w dniach 13-14 kwietnia.

Marzec był także pierwszym miesiącem obecności rynkowej nowej generacji Toyoty RAV4. W ciągu trzech tygodni po premierze zebranych zostało rekordowe 585 zamówień na ten model, co zwiastuje znakomity wynik rejestracji RAV4 w kwietniu.

W marcu Toyota wygrała również ranking rejestracji nowych samochodów przez klientów indywidualnych. Łącznie klienci indywidualni zarejestrowali 1181 samochodów Toyoty, co daje przewagę ponad 150 sztuk nad drugą w rankingu Skodą.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w poniedziałek.

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Toyota Auris zdjęcia

Toyota Auris dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Toyota Auris opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Toyota Auris Cena

Części dla marki Toyota

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

578 zł