Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Auta niemal wszystkich marek w Galerii Korona w Kielcach

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

W Galerii Korona w Kielcach trwa obecnie wystawa bolidów F1. Są też konkursy dla odwiedzających od 24 do 31 października w Galerii Korona Kielce odbędzie się Wystawa Dealerów Samochodowych MOTO-SHOW. Zaprezentowane zostanie większość aut i motocykli dostępnych obecnie na polskim rynku.

Przez osiem dni w atrium Galerii Korona Kielce wystawione będą najnowsze modele samochodów i motocykli. Swoje pojazdy zaprezentują dealerzy z całego województwa. Łącznie do dyspozycji zwiedzających oddanych zostanie 70 samochodów.

-Tym razem przygotowaliśmy rarytas dla fanów motoryzacji. Zależało nam na tym, by w jednym miejscu zgromadzić jak najwięcej pojazdów po to, by zaprezentować naszym klientom pełną i bogatą ofertę rynku motoryzacyjnego. Mam nadzieję, że dzięki MOTO-SHOW wiele osób znajdzie zarówno auto swoich marzeń, jak i inspirację do tego, jaki pojazd jest dla nich najlepszy na co dzień – mówi Michał Góźdź, manager do spraw Marketingu Galerii Korona Kielce.

Dodatkowo od 26 do 28 października, odbędą się liczne zabawy i konkursy, w których będzie można wygrać między innymi samochodowe gadżety.

Wystawa Dealerów Samochodowych MOTO-SHOW to druga w tym miesiącu ekspozycja poświęcona motoryzacji. Do 21 października w atrium Galerii Korona Kielce można podziwiać wystawę bolidów Formuły 1. BMW Sauber F1.06, McLaren MP4-5, Williams FW18, Benetton B195, Sauber C21, Jaguar R3 – to autentyczne pojazdy Formuły 1 sprowadzone prosto z Niemiec.

Ekspozycja udostępniona jest zwiedzającym w godzinach otwarcia galerii. Przez cały okres trwania ekspozycji klienci centrum handlowo-rozrywkowego mogą też walczyć o nagrody w wyścigach na specjalnych torach wyścigowych. Dodatkowo w sobotę 13 października w ramach wystawy został zwiedzającym udostępniony również symulator dachowania. Jest to jedyny taki symulator w Polsce. 

"Echo Dnia"

W Galerii Korona w Kielcach trwa obecnie wystawa bolidów F1. Są też konkursy dla odwiedzających
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

W Galerii Korona w Kielcach trwa obecnie wystawa bolidów F1. Są też konkursy dla odwiedzających

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości