Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Auto Moto Show 2015 w Sosnowcu. Bilety, godziny otwarcia

Data publikacji: Autor: żródło: mototarget.pl

Fot. Waldemar Wylegalski Impreza Auto Moto Show 2015 odbędzie się tradycyjnie w obiekcie EXPOSILESIA, 13. i 14. czerwca. Jakie atrakcje przygotowano dla odwiedzających targi?

Fot. Waldemar WylegalskiPo raz pierwszy na Auto Moto Show 2015 będzie można zobaczyć wielką dumę całej rodziny Volvo, długo oczekiwany model XC90. Renault zaprezentuje premierowe Kadjara i Espace, a także całą gamę samochodów modyfikowanych. Toyota pochwali się między innymi nowym Avensisem i dużą grupą samochodów hybrydowych. Ssang Yong zaprezentuje wchodzący właśnie na rynek, przełomowy model Tivioli. Bardzo ważną premierą będzie pokazane po raz pierwszy Audi Q7, a także trójka w wersji RS.

Kilka ciekawych modeli zapowiada GM. Zobaczymy premierowego Opla Karla, będzie Astra OPC i Opel Adam w wersji ROCKS. Mazda zaprezentuje: Mazdę 6, Mazdę CX-5 po liftingu i nową Mazdę 2 a wszystko w otoczeniu mini galerii fotograficznej (Mazda w różnych ujęciach). Zdjęcia będą licytowane, a wszystko na cel charytatywny.

Dla miłośników topowych modeli nie zabraknie: Ferrari, Lamborghini czy MacLarena. Będzie duża rodzina BMW i pukające do grupy premium nowe Sorento. Mercedes zaprezentuje między innymi piękne GT w wersji AMG a Ford nowe Mondeo i Focusa. Ważną premierą będzie nowy Fiat 500X i …Citroeny w nowych cenach.

Ciekawych samochodów będzie znacznie więcej, ale trudno wymienić wszystkich, blisko stu wystawców, do tego pokazy driftu i stuntu na motocyklu i na quadzie oraz zawody car audio. Będzie też co nieco off-road-u z możliwością przejażdżki po ciężkim terenie, taksówka jeżdżąca na dwóch kołach i przewożąca w ten sposób pasażerów czy szkoła bezpiecznej jazdy na specjalnej płycie poślizgowej. Najmłodszych zainteresują zapewne modele samochodów i to te kolekcjonerskie jak i te zdalnie sterowane.

Każdy kto przewozi dziecko w samochodzie powinien zgłosić się do Inspekcji Fotelików i sprawdzić, czy jego fotelik jest prawidłowo zamocowany i eksploatowany. A ci, którzy chcieliby wygrać przejażdżkę za kierownicą Lamborghini lub Ferrari powinni wziąć udział w konkursie sprawnościowym dla wszystkich.

Nie zabraknie również motocyklistów. Na Auto Moto Show przyjadą w paradzie około 200 maszyn, a potem wezmą udział w przygotowanych specjalnie dla nich widowiskowych konkursach sprawnościowych.

Oczywiście na targach pojawią się znani kierowcy rajdowi i wyścigowi. Maciek Dreszer pokaże kilka swoich wyścigowych samochodów i… wystawę: SPORT - TAK WOJNA -NIE. Leszek Kuzaj opowie o swojej karierze rajdowej i ….nowej pasji.

Podczas salonu w Sosnowcu - EXPOSILESIA, najlepsze komisy z Zagłębia i Śląska zaprezentują całą gamę sprawdzonych samochodów używanych, które będę podczas targów sprzedawane z roczną bezpłatną gwarancją!

Jak zwykle targom towarzyszyć będą piękne dziewczyny, a na koniec, w niedzielę ok 16 00 finał wyborów Miss Auto Moto Show.

Godziny otwarcia targów Auto Moto Show 2015

  • 13 czerwca 2015, sobota, godz.: 10.00 - 19.00
  • 14 czerwca 2015, niedziela, godz.: 9.00 - 17.00

Bilet wstępu:

  • normalny - 15 zł
  • ulgowy - 10 zł
  • rodzinny - 25 zł (2 osoby dorosłe + dzieci do 16 roku życia)

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości