Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Autostrada A4. Kibice zorganizowali ustawkę na autostradzie A4. Zablokowali ruch (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN24 / x-news

Fot. TVN24 / x-news Peudokibice zorganizowali ustawkę na autostradzie A4 nieopodal miejscowości Brzesko w województwie małopolskim. Mężczyźni toczyli walki na środku wielopasmowej drogi.

- Policjanci z komendy powiatowej w Wieliczce otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na autostradzie w kierunku Katowic doszło do bójki między kilkunastoma mężczyznami, którzy zatrzymali swoje pojazdy na jezdni całkowicie blokując ruch. Pierwszy patrol był na miejscu po 15 minutach, jednak tych mężczyzn już tam nie było. Mamy zabezpieczone nagrania z kamer samochodowych i telefonów. Zgłaszają się do nas świadkowie - powiedział starszy sierżant Mateusz Drwal.

Zobacz także; Cofanie licznika. Przestępstwo czy wykroczenie? Jaka kara?

- Za udział w bójce może grozić do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za ustalone wykroczenia policjanci będą kierować wnioski do sądu - poinformował przedstawiciel zespołu prasowego policji w Krakowie.

- Otrzymaliśmy kilkanaście zgłoszeń. Wszystkie były o podobnej treści. Dotyczyły one grupy mężczyzn, która miała bić się między sobą na pasie w kierunku Katowic. Świadkowie zdarzenia podali nam numery rejestracyjne samochodów osób, które potencjalnie mogły brać udział w tym zdarzeniu. Będziemy weryfikować te informacje - oznajmił policjant.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Daru (gość)

    Zamknąć chołote razem niech sobie łby urywają. Micha ryżu i czarny chleb.

  • Abc (gość)

    Lać pałami po nerach, do krwi.

  • Polonia Świdnica Buchaq (gość)

    Daru,to są ludzie którzy nie robią krzywdy postronnym osobom. Co ty lecialeś A4 i w korku stałeś że się tak qurwa wyrażasz. Co ty możesz wiedzieć jak Cie to nie dotyczy. Tu chodzi o coś więcej. Między innymi to tacy ludzie dbają o twoje bezpieczeństwo w mieście! Pozdrowienia dla DYM i reszty chłopaków. Szacunek za bezinwazyjną miejscówke.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości