Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Aż 340 policjantów będzie dziś patrolować ulice Kujawsko-Pomorskiego

Data publikacji: Autor: gazeta.pomorska

Aż 340 policjantów będzie dziś patrolować ulice Kujawsko-Pomorskiego Dziś między godz. 14 a 22 policjanci w całym województwie przeprowadzą akcję "Prędkość i alkohol - zero tolerancji dla osób naruszających przepisy ruchu drogowego".

To już kolejne działanie policjantów z regionu. Akcja "Prędkość i alkohol" prowadzona jest na zmianę z dzaiłaniem "Bezpieczna droga".

- Ponad 300 funkcjonariuszy w 172 radiowozach będzie dziś kontrolowało trzeźwość kierowców w całym województwie - poinformowała Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Policjanci będą wyposażeni w narkotesty, alkomaty i radary.

Celem tej akcji jest ograniczenie liczby wypadków drogowych spowodowanych nadmierną prędkością lub nietrzeźwością kierowców.

- Nie ma przyzwolenia na nieodpowiedzialne zachowanie na drodze - mówi Chlebicz. - I każdy zmotoryzowany  musi sobie z tego zdawać sprawę.

Między godz. 14 a 22 wszyscy kierowcy powinni mieć się na baczności. Policjanci biorący udział w przedsięwzięciu będą legitymować uczestników ruchu, sprawdzac dokumenty wymagane podczas kierowania pojazdem, stan techniczny aut i ich wyposażenia oraz trzeźwość kierujących.

Autor: JPL

Aż 340 policjantów będzie dziś patrolować ulice Kujawsko-Pomorskiego
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Aż 340 policjantów będzie dziś patrolować ulice Kujawsko-Pomorskiego

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości