Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Technologia

Bajeczna meganka

Data publikacji: Autor: PER, Express Ilustrowany

Podwójny wydech znakomicie brzmi i podkreśla drapieżny charakter samochodu Niewiele samochodów, profesjonalnie i ze smakiem stuningowanych, porusza się po naszych drogach. Przykładem takiego wyjątku jest efektowny renault megane II, którego tuning przeprowadzono w jednym z łódzkich salonów tej marki. Samochód

Niewiele samochodów, profesjonalnie i ze smakiem stuningowanych, porusza się po naszych drogach.


Przykładem takiego wyjątku jest efektowny renault megane II, którego tuning przeprowadzono w jednym z łódzkich salonów tej marki. Samochód wzbudza na ulicy niebywałe zainteresowanie. Czarna sylwetka z przyciemnionymi szybami, obniżonym zawieszeniem, 18-calowymi felgami i podświetlonym na czerwono podwoziem nie pozwala przejść obojętnie.


Wzrok przykuwają szerokie, niskoprofilowe opony (225/40), doskonale dobrane progi, spoiler, nakładka tylnego zderzaka i podwójny układ wydechowy.
- Samochód został obniżony na sprężynach o 35 mm- mówi Tomasz Bartkiewicz , szef działu tuningu łódzkiego dilera Renault. - Nie obyło się również bez zmian pod maską. Wysokoprężny motor 1,5 dCi o mocy 82 KM zyskał chip, dzięki któremu z popularnej "meganki" można wycisną 101 KM. Teraz auto rozpędza się do 100 km/godz. w nieco ponad 12 sekund, choć seryjnie potrzebowało 14,3.


Samochód mruga stroboskopami umieszczonymi w przednich reflektorach i oświetla asfalt na czerwono, dzięki umieszczonym pod podwoziem specjalnym neonom.
Ten nietuzinkowy megane o drapieżnej sylwetce z pewnością jest godnym uwagi modelem. Świadczy o tym m.in. zajęcie drugiego miejsca - za najciekawszy tuning - na tegorocznym Auto Tuning Show w Toruniu. Nie da się jednak ukryć, że aby samochód tak oryginalnie wyróżniał się spośród innych modeli tej samej marki, trzeba zainwestować niemałe pieniądze. Tuning czarnej "meganki" kosztował około 25 tys. zł.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

  • emo (gość)

    Wyobrażam se iż jest naprawde ładna...

  • emo (gość)

    taka czarna i wogule ...

  • zainteresowana (gość)

    dajcie no jakaś fotke!!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości