Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Bandyta na dwóch kołach

Data publikacji: Autor: ml

Fot. Suzuki Sezon motocyklowy rozpoczął się, więc producenci jednośladów prześcigają się w walce o klienta. Również Suzuki Motor Poland uczestniczy w tym wyścigu.

Sezon motocyklowy rozpoczął się, więc producenci jednośladów prześcigają się w walce o klienta. Również Suzuki Motor Poland uczestniczy w tym wyścigu.

 

Wspólnie ze swoimi 19 autoryzowanymi dilerami, organizuje w całej Polsce jazdy próbne dla klientów zainteresowanych nowym modelem Suzuki Bandit 650S. Jest także możliwość przetestowania innych, wybranych modeli motocykli Suzuki.Fot. Suzuki

 

Bandit trafił na rynek w 1995 roku i od razu znalazł się w czołówce sprzedawanych motocykli, stając się kultowym modelem. Najnowsza wersja także cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

Model z 2005 roku występuje w wersji „naked” (po angielsku – goły) – Bandit 650 oraz wersji z półowiewką – Bandit 650S. Nowy Bandit jest wyposażony między innymi w lżejszy układ wydechowy, krótszy zbiornik paliwa oraz obrotomierz analogowy i wyświetlacz LCD. Dostępna jest także wersja wyposażona w ABS. Model ten znany jest z tego, że daje możliwość dokładnego przystosowania do potrzeb użytkownika. Nowy Bandit, w porównaniu do poprzedniej wersji, ma dodatkowo: regulowanie wysokości kierownicy i wysokości siedzenia kierowcy.

 

Jazdy testowe GSF650 w Polsce to część ogólnoeuropejskiego programu ogłoszonego przez Suzuki Motor Corporation.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

  • gerwazy (gość)

    dlaczego jest tak niska cema . za mało pali ? jest nieekonomiczna -jednym zdaniem do poprawki

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości