Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Bentley Continental GT V8. Auto warte milion złotych odzyskane

Data publikacji: Autor: (mm) Policja.pl

Odzyskane auto to niespełna 3-letni Bentley Continental GT V8 o wartości miliona złotych. Samochód został skradziony na początku kwietnia w Niemczech i był zarejestrowany na terenie Wielkiej Brytanii / Fot. Policja.pl Wrocławscy policjanci z komisariatu na Krzykach w wyniku prowadzonych działań operacyjnych odzyskali samochód marki Bentley Continental GT V8 o wartości miliona złotych. Samochód został skradziony na początku kwietnia w Niemczech.

Odzyskane auto to niespełna 3-letni Bentley Continental GT V8 o wartości miliona złotych. Samochód został skradziony na początku kwietnia w Niemczech i był zarejestrowany na terenie Wielkiej Brytanii / Fot. Policja.plFunkcjonariusze Zespołu do walki z Przestępczością Samochodową Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Krzyki, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, ujawnili na terenie miasta skradziony pojazd.

Odzyskane auto to niespełna 3-letni Bentley Continental GT V8 o wartości miliona złotych. Samochód został skradziony na początku kwietnia w Niemczech i był zarejestrowany na terenie Wielkiej Brytanii.

Redakcja poleca:

- Fiat Tipo. To ma do zaoferowania (VIDEO)
- Nowe auto za 42 600 zł?
- Przyjazny kierowcy system multiedialny. Czy to możliwe?

Funkcjonariusze w dalszym ciągu ustalają dokładnie wszystkie okoliczności tej kradzieży i sprawdzają ewentualne osoby, które mogą mieć związek z tą sprawą.

Odzyskane auto to niespełna 3-letni Bentley Continental GT V8 o wartości miliona złotych. Samochód został skradziony na początku kwietnia w Niemczech i był zarejestrowany na terenie Wielkiej Brytanii / Fot. Policja.pl

Odzyskane auto to niespełna 3-letni Bentley Continental GT V8 o wartości miliona złotych. Samochód został skradziony na początku kwietnia w Niemczech i był zarejestrowany na terenie Wielkiej Brytanii / Fot. Policja.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • 64_qam (gość)

    Kaum gestohlen schon in Polen

  • Plewiska (gość)

    Taki sam stał u cyganów w plewiskach

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości