Wszystko
o samochodach

Motosport / Pozostałe sporty

Bez zbędnej zwłoki

Data publikacji: Autor: Marcin Tonderski

 Już niedługo sytuacja w Mistrzostwach Polski Rallycross zacznie się klarować. W nadchodzącym miesiącu odbędą się aż trzy rundy, w zaledwie dwutygodniowych odstępach.

To dobra informacja dla kibiców, zanim opadną emocję po jednych zawodach odbędą się następne.

 

Zawodnikom może przysporzyć to jednak trochę kłopotów. Czasem naprawa samochodu po niewielkiej kraksie, czy usterce może być bardzo czasochłonna. Miejmy jednak nadzieję, że wszyscy zdążą się przygotować i na torach w Słomczynie i Toruniu będziemy oglądać emocjonującą walkę. Minęła połowa sezonu i czas zacząć zliczać punkty do końcowej klasyfikacji.

 Tor w S³omczynie to jeden z najlepiej przygotowanych w Europie

Emocje nie skończą się jednak tak szybko, bo już niedługo na słomczyńskim torze przywitamy zawodników z europejskiej czołówki, którzy wezmą udział w IX Rundzie Mistrzostw Europy Rallycross. Wśród nich wystartują również Polacy, chociaż lista zgłoszeń nie jest jeszcze znana, wiemy, że znajdą się na niej na pewno Piotr Tyszkiewicz (Dywizja 2), Marcin Laskowski i Krzysztof Groblewski (Dywizja 1A), którzy od początku sezonu walczą o wysokie miejsca w całym europejskim cyklu rozgrywek rallycrossu.


Kalendarz imprez:
1.08.2004 - VI Runda - Toruń
14.08.2004 - VII Runda - Słomczyn
28.08.2004 - VIII Runda - Słomczyn

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości