Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Biłgoraj: kierowcy namierzeni przez policyjne "sreberko" (wideo)

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Biłgoraj: kierowcy namierzeni przez policyjne "sreberko" (wideo) Kierowca opla zignorował podwójną linię ciągłą i wyprzedzał na przejściu dla pieszych, natomiast drugi, który ruszył za nim renaultem, wyprzedzał na skrzyżowaniu. Obu namierzyło policyjne "sreberko”.

Ustalono ponadto, że kierowca renault posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę w stanie nietrzeźwości. We wtorek (30.08) pełniący służbę na drodze wojewódzkiej nr 835 policjanci biłgorajskiej drogówki (woj. lubelskie) monitorowali m.in. miejscowość Zagrody. Ich uwagę przykuło dwóch kierowców, którzy zbliżając się do skrzyżowania wykonywali dość niebezpieczne manewry.

– Kierujący oplem, będąc jeszcze na wzniesieniu, podjął manewr wyprzedzania pojazdów ciężarowych przed przejściem dla pieszych, przez co przekroczył również linię podwójną ciągłą – opowiada Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. To nie koniec, bo 43-letni kierowca renaulta ruszył za oplem, pokonał podwójną linię ciągłą i wyprzedzał na skrzyżowaniu.

Zobacz film wideo

  Policja zatrzymała obu piratów. 40-letni kierowca opla za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem karnym, z kolei wobec drugiego skierowany został wniosek o ukaranie do sądu, ponieważ 43-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, bo w przeszłości kierował samochodem na dwóch gazach. Jego pojazd zabezpieczyła 19-letnia córka, z którą podróżował.

(lew)

Biłgoraj: kierowcy namierzeni przez policyjne "sreberko" (wideo)
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Biłgoraj: kierowcy namierzeni przez policyjne "sreberko" (wideo)

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości