Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37254 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

BMW i8 Spyder. Trafi do produkcji?

Data publikacji: Autor: (mm)

BMW i8 Spyder bazujące oczywiście na wariancie coupe, zostało pokazane w 2012 roku. Wyróżniało się m.in. szklaną pokrywą silnika i posiadało miejsca dla dwóch osób / Fot. BMW BMW i8 Spyder powstało dotychczas tylko w odmianie koncepcyjnej. Jest jednak szansa, że w przyszłości samochód trafi do produkcji.

BMW i8 Spyder bazujące oczywiście na wariancie coupe, zostało pokazane w 2012 roku. Wyróżniało się m.in. szklaną pokrywą silnika i posiadało miejsca dla dwóch osób / Fot. BMW BMW i8 Spyder bazujące oczywiście na wariancie coupe, zostało pokazane w 2012 roku. Wyróżniało się m.in. szklaną pokrywą silnika i posiadało miejsca dla dwóch osób.

Redakcja poleca: Szukamy drogowych nonsensów. Zgłoś się w plebiscycie i wygraj tablet!

Za napęd odpowiadał benzynowy, trzycylindrowy silnik 1.5 TwinPower o mocy 231 KM i 320 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Wspierał go motor elektryczny, który oferował 131 KM i 250 Nm, natomiast łączna moc układu to 362 KM. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmowało 5 s.

Niemcy pracują już nad wydaniem produkcyjnym. i8 doczeka się otwartego wariantu nie później niż w 2018 roku, a szczegóły techniczne nie są jeszcze znane. 

BMW i8 Spyder bazujące oczywiście na wariancie coupe, zostało pokazane w 2012 roku. Wyróżniało się m.in. szklaną pokrywą silnika i posiadało miejsca dla dwóch osób / Fot. BMW

BMW i8 Spyder bazujące oczywiście na wariancie coupe, zostało pokazane w 2012 roku. Wyróżniało się m.in. szklaną pokrywą silnika i posiadało miejsca dla dwóch osób / Fot. BMW

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

BMW i8 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

BMW i8 opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl