Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

BMW Joydrive Tour 2012: 31 maja w Ułężu

Data publikacji: Autor: Artykuł sponsorowany

BMW Joydrive Tour 2012: 31 maja w Ułężu Serdecznie zapraszamy do udziału w BMW Joydrive Tour, zaplanowanego 31 maja 2012 r. na torze w Ułężu.

Artykuł sponsorowany

Impreza jest skierowana do posiadaczy samochodów innych marek niż BMW. Warunkiem zapisu na wydarzenie jest rejestracja za pomocą formularza na stronie www.bmw-autobreczko.pl, posiadanie prawo jazdy i najlepiej doświadczenia w jeździe samochodem innej marki niż BMW. Joydrive Tour to świetna okazja, aby wypróbować samochody marki BMW.

Gwarantujemy Państwu transport na miejsce imprezy i powrót, zapewniamy catering oraz dobrą zabawę. Podczas imprezy dostępna będzie flota 28 samochodów (przede wszystkim BMW F20 i F30, ponadto seria 5, 5GT, seria 6, seria 7, 6 Gran Coupe, M5, 5 ActiveHybrid).

Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnictwo w imprezie jest bezplatne. Należy poświecić cały dzień decydując sie na udział w BMW Joydrive Tour. O szczegółach (np. godzina wyjazdu i planowany powót) poinformujemy Państwa po procesie rejestracji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybrana grupą zgłoszonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w imprezie. Na zgłoszenia czekamy do 28 maja włącznie: http://www.bmw-autobreczko.pl/o_nas/aktualnosci_i_oferty/aid/a934c3bfcc4d45d77c66e4d7a6020ad3/-/bmw_joydrive_tour_2012

Artykuł sponsorowany

BMW Joydrive Tour 2012: 31 maja w Ułężu
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

BMW Joydrive Tour 2012: 31 maja w Ułężu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości