Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37174 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

BMW M4 po tuningu. Kiedy 430 KM mocy to za mało

Data publikacji: Autor: (mm)

Specjaliści z firmy B&B Automobiltechnik postanowili zmodyfikować BMW M4. To propozycja dla wymagających klientów, którym potrzeba więcej mocy jak standardowe 430 KM / Fot. B&B Automobiltechnik  Specjaliści z firmy B&B Automobiltechnik postanowili zmodyfikować BMW M4. To propozycja dla wymagających klientów, którym potrzeba więcej mocy jak standardowe 430 KM.

Specjaliści z firmy B&B Automobiltechnik postanowili zmodyfikować BMW M4. To propozycja dla wymagających klientów, którym potrzeba więcej mocy jak standardowe 430 KM / Fot. B&B Automobiltechnik  Pod maską samochodu pracuje 3-litrowy, rzędowy silnik benzynowy dostarczający 430 KM mocy. Tuner stwierdził, że z jednostki da się wykrzesać jeszcze lepsze parametry i zaproponował trzy poziomy modyfikacji.

Pierwszy z nich sprawia, że moc z 430 KM wzrasta do 490 KM, a taka zmiana to wydatek około 1800 euro. Za 2950 euro moc zostanie zwiększona do 540 KM, natomiast przewidziano również pakiet modyfikacji zapewniający 580 KM.

Redakcja poleca: Szukamy drogowych nonsensów. Zgłoś się w plebiscycie i wygraj tablet!

Najmocniejszy wariant pozwala do 100 km/h przyspieszyć w 3,5 s. Prędkość maksymalna wynosi natomiast 330 km/h. Zmiana mocy to jednak nie wszystko co przygotował tuner. Dokupić możemy także 20-calowe obręcze aluminiowe i regulowane zawieszenie.

Specjaliści z firmy B&B Automobiltechnik postanowili zmodyfikować BMW M4. To propozycja dla wymagających klientów, którym potrzeba więcej mocy jak standardowe 430 KM / Fot. B&B Automobiltechnik

Specjaliści z firmy B&B Automobiltechnik postanowili zmodyfikować BMW M4. To propozycja dla wymagających klientów, którym potrzeba więcej mocy jak standardowe 430 KM / Fot. B&B Automobiltechnik

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

BMW M4 zdjęcia

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl