Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

BMW - prawie tysiąc samochodów z silnikami Diesla do serwisu

Data publikacji: Autor: Karol Biela

BMW - prawie tysiąc samochodów z silnikami Diesla do serwisu W samochodach BMW X3, X5, X6 oraz BMW 7 może dojść do usterki układu elektrycznego. Auta muszą trafić na przegląd do serwisów.

Problemem w BMW jest wilgoć dostająca się do podgrzewacza obudowy filtra paliwa może doprowadzić do szybkiego rozładowania akumulatora i braku możliwości rozruchu.

Producent nie wyklucza pojedynczych wypadków zwarcia podgrzewacza, a w konsekwencji jego zapalenia się, zarówno podczas jazdy jak i na postoju, gdy silnik nie jest uruchomiony.

Akcja serwisowa dotyczy 999 samochodów marki BMW serii 1, 5 (model poprzedni produkowany w latach 2003 - 2010), X3, X5, X6 oraz BMW 7 (nowy model produkowany od roku 2008) z silnikami Diesla, wyprodukowanych w Niemczech w okresie od 20.08.2008 do 12.06.2009,

BMW Polska poinformowało pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu usunięcia ewentualnej usterki.

Pozostali właściciele samochodów marki BMW objętych przedmiotową kampanią, powinni zgłosić się do autoryzowanego punktu serwisowego.

BMW - prawie tysiąc samochodów z silnikami Diesla do serwisu
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

BMW - prawie tysiąc samochodów z silnikami Diesla do serwisu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości