Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38122 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

BMW Serii 2 Cabrio zadebiutuje w Paryżu

Data publikacji: Autor: (mm)

BMW Serii 2 Cabrio / Fot. BMW BMW przygotowuje się do pażdziernikowego Salonu Samochodowego w Paryżu. Zaprezentuje na nim m.in. kolejną wersję BMW Serii 2 - wariant cabrio.

BMW Serii 2 Cabrio / Fot. BMW Samochód niewiele będzie różnił się od wariantu coupe i ma być oferowany w dwóch wersjach: 228i i M235i. Zdecydowano się na dach z materiału, a nabywcy będą mogli wybrać antracytowy, brązowy lub czarny kolor. Poinformowano, że otwieranie i zamykanie dachu ma trwać 20 sekund i może odbywać się w czasie jazdy do 45 km/h.

Pod maską znajdzie się 2-litrowy turbodoładowany silnik dostarczający 240 KM, który współpracuje z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h ma wynosić 5,8 s. Większą mocą będzie dysponować wersja M235i. Poinformowano, że 6-cylindorwa rzędowa jednostka o pojemności 3 litrów dostarcza 320 KM, natomiast przyspieszenie 0-100 km/h w tym przypadku wynosi 4,8 s.

Wśród opcji z zakresu BMW ConnectedDrive pojawi się nawigacja nowej generacji, która pozwala na aktualizację danych nawigacyjnych i drogowych „over the air”, a więc bezprzewodową drogą radiową w czasie rzeczywistym dzięki zintegrowanej w aucie karcie SIM.

BMW Serii 2 Cabrio / Fot. BMW

BMW Serii 2 Cabrio / Fot. BMW

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

BMW SERIA 2 zdjęcia

BMW SERIA 2 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

BMW SERIA 2 Cena