Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

BMW serii 4?

Data publikacji: Autor: (pp) źródło: AutoExpress

Fot. AutoExpress Jak podaje serwis AutoExpress.co.uk, bawarska firma pracuje nad stworzeniem zupełnie nowego modelu, który plasowałby się pomiędzy modelem serii 3 oraz 5.
Jak podaje serwis AutoExpress, bawarska firma pracuje nad stworzeniem zupełnie nowego modelu, który plasowałby się pomiędzy modelem serii 3 i 5.

Fot. AutoExpress Pojazd ten prawdopodobnie dostępny będzie jako 5-drzwiowy liftback oraz kombi. Stylistyka tylnej części nadwozia serii 4 będzie prawdopodobnie nawiązywać do modelu 5 GT. Od strony technicznej, nowe BMW będzie korzystało z rozwiązań zastosowanych w nowej serii 3.

CZYTAJ TAKŻE

Szpiegowskie zdjęcia nowego BMW serii 3

BMW będzie produkować trzycylindrowe silniki


Seria 4 ma być samochodem komfortowym, który pozwoli pasażerom na poczucie luksusu, jaki wcześniej był dostępny tylko dla aut klasy wyższej. W zależności od wersji, pojazd ten będzie oferował 2 lub 3 miejsca na tylnej kanapie.

Pod maską nowego BMW znajdą się dokładnie te same silniki, jakie dostępne będą w nowej "trójce". Możemy zatem liczyć na zupełnie nowy motor 1.5 litra z turbodoładowaniem, który posiada tylko 3 cylindry. Premiera BMW serii 4 będzie miała miejsce jednak nie wcześniej niż w 2014 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • lordofchaos

    czy trzeba tvorzyc nove serie v BMW? 5gt i X6 to chyba to samo (ksztalt budy) tylko jedno jest vyzsze drugie bardziej traci luxusem a seria 4 to ma byc liftback z serii 3 po niemieckich markach spodzievalbym sie viekszego porzadku ale mercedes tez nie jest lepszy tam v nazevnictvie modeli tez jest groch z kapusta ;) ale po co ja sie produkuje i tak BMW i Merc sa chvilovo poza moim zasiegiem :)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości