Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38366 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

BMW Vision Next 100. Koncept na urodziny marki

Data publikacji: Autor: (mm)

BMW Vision Next 100 to sportowy sedan, który posiada unoszone do góry drzwi. Pojazd ma 4900 mm długości, a do jego budowy wykorzystano głównie włókno węglowe oraz tworzywa sztuczne. Uwagę zwraca także brak klasycznych kół / Fot. BMW W tym roku mija 100 lat od powstania BMW. Z tej okazji niemiecki producent pokazał futurystyczny koncept Vision Next 100. Czy taka będzie motoryzacja przyszłości?

BMW Vision Next 100 to sportowy sedan, który posiada unoszone do góry drzwi. Pojazd ma 4900 mm długości, a do jego budowy wykorzystano głównie włókno węglowe oraz tworzywa sztuczne. Uwagę zwraca także brak klasycznych kół / Fot. BMW BMW Vision Next 100 to sportowy sedan, który posiada unoszone do góry drzwi. Pojazd ma 4900 mm długości, a do jego budowy wykorzystano głównie włókno węglowe oraz tworzywa sztuczne. Uwagę zwraca także brak klasycznych kół.

Redakcja poleca:
- Czy praktyczny samochód musi być drogi?
- Przyjazny kierowcy system multimedialny. Czy to możliwe?
- Nowy, kompaktowy sedan z klimatyzacją. Za 42 600 zł!

W trybie "Ease" samochód jest w pełni autonomicznym pojazdem. Tryb "Boost" pozwala natomiast przejąć kierowcy kontrolę nad autem. Rolę wyświetlacza spełnia przednia szyba, która jest jednym wyświetlaczem head-up. System widząc zbliżającego się do ulicy rowerzystę, potrafi śledzić go, utrzymując jego postać w ostrzegawczej ramce.

Niestety nie podano jaki napęd posiada BMW Vision Next 100.

BMW Vision Next 100 to sportowy sedan, który posiada unoszone do góry drzwi. Pojazd ma 4900 mm długości, a do jego budowy wykorzystano głównie włókno węglowe oraz tworzywa sztuczne. Uwagę zwraca także brak klasycznych kół / Fot. BMW

BMW Vision Next 100 to sportowy sedan, który posiada unoszone do góry drzwi. Pojazd ma 4900 mm długości, a do jego budowy wykorzystano głównie włókno węglowe oraz tworzywa sztuczne. Uwagę zwraca także brak klasycznych kół / Fot. BMW

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

BMW zdjęcia

BMW dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

BMW Cena