Wszystko
o samochodach

Motosport / Sporty motocyklowe

Bogdanka PTR Honda przed własnymi kibicami w Brnie

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Bogdanka PTR Honda przed własnymi kibicami w Brnie Zawodnicy lubelskiego zespołu wyścigowego Bogdanka PTR Honda wystartują w najbliższy weekend w swoim domowym wyścigu.

Siódma runda motocyklowych mistrzostw świata serii Superbike odbywa się bowiem na spektakularnym torze na przedmieściach czeskiego Brna.

 

Paweł Szkopek, jedyny Polak startujący w pełnym cyklu MŚ, ma na swoim koncie wiele sukcesów i zwycięstw na torze w Brnie, a podczas ostatniej rundy World Supersport w hiszpańskiej Aragonii znów wywalczył punkty do klasyfikacji generalnej. Ośmiokrotny mistrz Polski jest więc wyjątkowo zmotywowany, aby przed własnymi kibicami pokazać się z jak najlepszej strony.

 

Wywiad z Pawłem Szkopkiem: Formuła 1 na dwóch kołach czyli wyścigi superbike. Są tam Polacy

Czeski tor doskonale zna także Brytyjczyk James Ellison, który chce po raz kolejny pokazać zapewniający podium potencjał i walczyć o miejsca w ścisłej czołówce. Reprezentujący lubelski zespół w kategorii Superstock 1000, Marcin Walkowiak ma za sobą najlepszy wynik sezonu, dziewiętnaste miejsce w Hiszpanii i w najbliższą niedzielę liczy na jeszcze lepszy rezultat.

Oba niedzielne wyścigi pokaże stacja Eurosport 2. Klasa Superstock 1000 rusza o 10.30, zaś kategoria Supersport o 13.30.

Bogdanka PTR Honda przed własnymi kibicami w Brnie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Bogdanka PTR Honda przed własnymi kibicami w Brnie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości