Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Budowa S17: W weekend omijaj Świdnik, zamkną główny wjazd do miasta

Data publikacji: Autor: dziennik.wschodni

Budowa S17: W weekend omijaj Świdnik, zamkną główny wjazd do miasta W najbliższy weekend drogowcy szykują pradziwy horror drogowy na wlocie do Świdnika. Do miasta zostanie zamknięty główny wjazd. Zmiany wymusza remont „siedemnastki”.

W najbliższy weekend zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu przebudowywanej drogi krajowej nr 12/17 z al. Lotników Polskich prowadzącą do Świdnika.

 

– Wykonawca prac, firma Budimex, w piątek, 21 października, od godz. 19 przystąpi do przebudowy wewnętrznych pasów obu jezdni na skrzyżowaniu. W związku z tym sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona, będzie pulsowało światło żółte. Zamknięta zostanie relacja skrętu w lewo dla kierowców jadących z Lublina do Świdnika oraz wyjeżdżających ze Świdnika w kierunku Piask – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Dojazd do Świdnika zostanie poprowadzony ul. Wyszyńskiego, skręt na wysokości kościoła w Kazimierzówce, oraz ul. Krępiecką. – Z wykorzystaniem łącznic przyszłego węzła Świdnik budowanego w Krępcu. Wyjazd ze Świdnika w kierunku Piask będzie możliwy ul. Wyszyńskiego - dodaje Nalewajko.

 

Utrudnienia potrwają do poniedziałku 24 października do godz. 6.

Budowa S17: W weekend omijaj Świdnik, zamkną główny wjazd do miasta
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Budowa S17: W weekend omijaj Świdnik, zamkną główny wjazd do miasta

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości