Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39047 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Caterham 620S. 310 KM mocy

Data publikacji: Autor: (mm)

Za napęd odpowiada dwulitrowy silnik Forda. Jednostka dostarcza 310 KM, a auto na rozpędzenie się do 100 km/h potrzebuje 3,4 sekundy / Fot. Caterham 620S to inna wersja modelu 620R. Sportowy bolid może być użytkowany nie tylko na torze, ale także na drogach publicznych.

Za napęd odpowiada dwulitrowy silnik Forda. Jednostka dostarcza 310 KM, a auto na rozpędzenie się do 100 km/h potrzebuje 3,4 sekundy / Fot. CaterhamZa napęd odpowiada dwulitrowy silnik Forda. Jednostka dostarcza 310 KM, a auto na rozpędzenie się do 100 km/h potrzebuje 3,4 sekundy.

zobacz także Szukamy drogowych nonsensów. Zgłoś się w plebiscycie i wygraj nagrody!

Caterham 620S posiada 15-calowe felgi na które nałożono sportowe opony Avon. Samochód został wyposażony w wydajne hamulce oraz dyferencjał o ograniczonym poślizgu.

Cena wynosi 44 995 funtów, a jako ciekawostkę można dodać, że jest to pierwszy Caterham oferowany z fabryczną opcją podgrzewanych foteli.

Za napęd odpowiada dwulitrowy silnik Forda. Jednostka dostarcza 310 KM, a auto na rozpędzenie się do 100 km/h potrzebuje 3,4 sekundy / Fot. Caterham

Za napęd odpowiada dwulitrowy silnik Forda. Jednostka dostarcza 310 KM, a auto na rozpędzenie się do 100 km/h potrzebuje 3,4 sekundy / Fot. Caterham

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Premiery i nowości