Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

CBA chce kupić nowe auta. Jakie ma wymagania?

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne wybiera się na zakupy. Chce nabyć 75 aut. To kolejny taki przetarg rozpisany przez instytucję państwową podczas pandemii.

"48 samochodów klasy średniej wyższej, 21 kompaktów, jeden SUV, dwa busy, pojazd do przewodu osób zatrzymanych, furgon dostawczy i pojazd wielozadaniowy – to wykaz aut, które, jak ustaliła 'Rzeczpospolita', chce kupić Centralne Biuro Antykorupcyjne.Oferty można składać do 29 grudnia.

Wśród 48 samochodów klasy średniej wyższej znalazły się cztery o dość wysokich wymaganiach. CBA chce, by miały one napęd na cztery koła i moc silnika co najmniej 250 KM. SUV ma natomiast dysponować mocą 330 KM.

Zobacz także: TOP 10 sposobów na mniejsze spalanie

Przypomnijmy, że w listopadzie CBA rozstrzygnęło już inny przetarg na zakup samochodów z klasy średniej wyższej. Zdecydowało się na 11 BMW serii 3 za sumę 1,24 mln zł.

 Zobacz także: Tak prezentuje się nowy model Skody

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Komentarz usunięty.
  • rett (gość)

    UWAGA pis, za pośrednictwem swojej państwowej firmy Orlen nacjonalizuje całe wydawnictwo PolskaPress w tym wiele gazet i stron internetowych. Takie artykuły już nie będą się pojawiać i szkalować jedynej słusznej partii.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości