Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Ceccarelli: "Kubica wróci"

Data publikacji: Autor: (red) źródło: Mototarget

Fot. Lotus Renault GP "Stan zdrowia Roberta Kubicy pozwala na dalszą jazdę w Formule 1." Taki komunikat wydał ostatnio Riccardo Ceccarelli, lekarz opiekujący się Robertem Kubicą.
"Stan zdrowia Roberta Kubicy pozwala na dalszą jazdę w Formule 1." Taki komunikat wydał ostatnio Riccardo Ceccarelli, lekarz opiekujący się Robertem Kubicą.

Fot. Lotus Renault GP Włoch zajął oficjalne stanowisko w sprawie stanu zdrowia Polaka: „Robert z pewnością powróci do ścigania w Formule 1 w sezonie 2012. Nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy będzie gotowy, jednak przypuszczam, że może to być już na przestrzeni listopada i stycznia.”

CZYTAJ TAKŻE

F1: Vettel już prawie mistrzem


Morelli: "Kubica rozpoczął ostatni etap rehabilitacji"


Lekarz dodał również, że choć postęp przebiega w dość powolnym tempie, prawa ręka Roberta, która była w najgorszym stanie, odzyska pełną sprawność. Nie ma jednak mowy o wcześniejszych testach w wykonaniu polskiego kierowcy. Ceccarelli uważa, że z tym należy jeszcze poczekać.

Menadżer Kubicy, Daniele Morelli, również zabrał głos w tej sprawie: „Nie jesteśmy w stanie przewidzieć precyzyjnej daty powrotu Roberta za kierownicę, ale uważam, że kilkutygodniowe opóźnienie nie wpłynie drastycznie na plany innych. Jedno jest pewne - Robert wraca.”

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości