Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Ceny Astry Kombi w Niemczech

Data publikacji: Autor: (mp)

 Opel ogłosił cennik swojego najnowszego modelu Astry w wersji kombi. Koszt zakupu w Niemczech najtańszego modelu będzie wynosił 15 995 euro.

Tyle właśnie zapłacą klienci za samochód z silnikiem 1.4 Twinport rozwijającym moc 90 KM. W porównaniu z 5-cio drzwiową odmianą, kombi z tą jednostką napędową jest droższe o 795 euro.

 

Rozmiary Astry (4515/1753/1500mm – dł./szer./wys.) zapewniają dużą ilość miejsca dla podróżujących nią pasażerów. Atutem Opla jest 500. litrowy bagażnik, którego pojemność można zwiększyć poprzez rozłożenie tylnych siedzeń do 1570 l. 

 

Ciekawostką Opla Astra Kombi mogą być oferowane w dodatkowym pakiecie biksenonowe reflektory adaptacyjne, układ wspomagania ruszania na wzniesieniach oraz układ stabilności przyczepy.

 

W Polsce zamówienia na Astrę Kombi można będzie składać po okresie wakacyjnym, a  dostawy rozpoczną się w połowie października. Nabywcy będą mieli do wyboru pięć wersji z silnikami benzynowymi oraz cztery wyposażone w silniki wysokoprężne o mocy od 80 do 200 KM.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości