Wszystko
o samochodach

Aktualności / Ceny paliw

Ceny paliw: Kołobrzeg tańszy od Koszalina

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Ceny paliw: Kołobrzeg tańszy od Koszalina Wreszcie złamana została zasada, że nad morzem musi być drożej. W poniedziałek i wtorek w Kołobrzegu na stacjach paliw było o 15 groszy taniej niż w Koszalinie.

Niestety, ceny paliw w regionie rosną. Chwilowy spadek cen benzyny poniżej 5 zł za litr to już przeszłość. Okazuje się jednak, że paliwa drożeją wolniej w Kołobrzegu. Na bliźniaczych stacjach sieci Shell we wtorek trzeba było zapłacić 5,24 zł za litr Pb95 w Koszalinie i 5,09 zł za to samo paliwo w Kołobrzegu. Litr Diesla zarówno w Koszalinie jak i Kołobrzegu kosztował 5,09 złotego.
 
– Niestety drogi dolar, utrzymujący się na poziomie powyżej 3 zł, sprzyja wzrostom cen na stacjach – mówi Grzegorz Maziak z serwisu e-petrol.pl zajmującego się analizą rynku paliw. – Niższa cena paliw w Kołobrzegu na stacji Shell może wynika z bezpośredniego sąsiedztwa stacji Orlen, która wciąż utrzymuje ceny na poziomie 5,09 zł. Niestety, ceny 5,24 zł za litr są cenami bardziej odpowiadającymi obecnej sytuacji na światowych giełdach – przyznaje analityk.

Ceny paliw: Kołobrzeg tańszy od Koszalina
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Ceny paliw: Kołobrzeg tańszy od Koszalina

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości