Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Chevrolet Aveo przeszedł facelifting

Data publikacji: Autor: (mm)

Chevrolet Aveo / Fot. Chevrolet Chevrolet Aveo doczekał się kilku poprawek w wyglądzie zewnętrznym. Odmienione zostało także wnętrze auta.

Chevrolet Aveo / Fot. ChevroletSamochód zyskał całkiem nowy przód i nie ma już charakterystycznych podwójnych reflektorów. Mniej zaakcentowane są także wloty powietrza. 

Zmodernizowany został również tył pojazdu. Pojawił się nowy zderzak, pokrywa bagażnika i światła oraz zamontowana została nakładka imitująca dyfuzor. Niestety producent nie pokazał zdjęć jak zmieniło się wnętrze auta.

Wiadomo, że odświeżony Chevrolet Aveo najpierw trafi do Chin, a następnie pojawi się na innych rynkach. Sedan w chińskich salonach sprzedaży dostępny będzie w czerwcu, natomiast hatchback w lipcu tego roku.

Chevrolet Aveo / Fot. Chevrolet

Chevrolet Aveo / Fot. Chevrolet

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    W poprzedniku niemiłosiernie w okrągłe reflektory na wzór upodabniający do minionych epok w BMW czy Fiata 132, strasznie się brudziły zwłaszcza w zakamarki, a całość kloszy pomimo to wyglądały dość poprawnie "stylowo". Mogli dodatkowo osłonić kloszem, ale być może nie chciano narazić na sądy pozwane przez BMW bo ponoć ma patent na wzornictwo, ale nie jestem pewien czy nadal jest aktualne.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości