Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Chevrolet Orlando za kilka tygodni w salonach - sprawdź ceny

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Chevrolet Orlando za kilka tygodni w salonach - sprawdź ceny Chevrolet Orlando pod koniec lutego zadebiutuje w polskich salonach. Jego ceny zaczynają się od 59 990 zł.

Chevrolet Orlando ma siedem miejsc, dużą przestrzeń ładunkową i liczne schowki.

Układ siedzeń określany jest jako teatralny, ponieważ pomimo opadającej linii dachu konstruktorzy zdołali podnieść fotele w drugim i trzecim rzędzie. Dzięki temu pasażerowie podróżujący Chevroletem Orlando z tyłu mają lepszy widok zarówno do przodu, jak i na boki.

Przy złożonych obu tylnych rzędach foteli w samochodzie jest 1487 litrów powierzchni ładunkowej. W wersji podstawowej Chevrolet Orlando kosztuje 59 990 zł (7 foteli, 6 poduszek, ABS i ESC). Manualna klimatyzacja wymaga dopłaty 3000 zł.

Pod maską może znaleźć się jedna z trzech jednostek napędowych Chevroleta – benzynowa i lub któryś z dwóch dieseli. Wszystkie silniki są ustawione poprzecznie, mają 4 cylindry oraz dwa górne wałki rozrządu, 16 zaworów i wielopunktowy wtrysk paliwa lub, w przypadku diesli, system common rail.

Jednostka benzynowa, to silnik o pojemności skokowej 1,8 litra, mocy 141 KM przy 6200 obr. na min. i momencie obrotowym, wynoszącym 176 Nm przy 3800 obr. na min. Prędkość maksymalna tej wersji to 185 km/h.

Dwa silniki wysokoprężne mają taką samą pojemność skokową, ale oferują różną moc i charakterystykę. Ich sercem są 4 cylindry o łącznej pojemności 2,0 litrów z 4 zaworami na każdy cylinder oraz system wtrysku common rail. Mocniejsza jednostka osiąga moc 163 KM przy 3800 obr. na min. i generuje moment obrotowy 360 Nm przy 2000 obr. na min. Słabsza jednostka 130 KM generuje 315 Nm przy takiej samej prędkości obrotowej.

Cennik Orlando rozpoczyna się od 59 990 zł, a kończy się na kwocie 89 990 zł.

Paweł Puzio

Chevrolet Orlando za kilka tygodni w salonach - sprawdź ceny
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Chevrolet Orlando za kilka tygodni w salonach - sprawdź ceny

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości