Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Chevrolet rozwija się

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Chevrolet

Chevrolet wprowadzi od stycznia 2005 r. w Europie nową gamę samochodów małych, kompaktowych i średniej wielkości. To element strategii rozwoju firmy zmierzający do umocnienia jej pozycji w Europie.

 Fot. Chevrolet

Początkowo samochody pochodzić będą z zakładów GM Daewoo Auto & Technology Company Ltd. (GM DAT) w Południowej Korei. Później z wprowadzone zostaną kolejne modele z innych zakładów produkcyjnych GM z różnych części świata.

 

Nowe trendy stylizacji modeli Chevroleta zaprezentowane zostaną na przykładzie koncepcyjnego modelu S3X, którego premiera odbędzie się na targach motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Niedawno utworzona firma Chevrolet Europe zajmie się wprowadzaniem na rynek i sprzedażą samochodów marki Chevrolet. W skład ogólnoeuropejskiej sieci  wchodzić będzie 1 800 punktów dilerskich. Posiadacze samochodów Daewoo nadal korzystać będą z pełnej gwarancji na dotychczasowych warunkach. Ich pojazdy serwisowane będą w tych samych punktach, w których sprzedawane będą Chevrolety. Nowa organizacja współdziałać będzie z całą siecią sprzedaży, marketingu i obsługi posprzedażnej GM Europe.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości