Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38016 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Akcje serwisowe

Chevrolety Cruze i Orlando z możliwą wadą fabryczną - pękające półosie

Data publikacji: Autor: (DKO)

Chevrolet Cruze SV, fot. General Motors Ponad 2200 egzemplarzy koreańskich samochodów trzeba sprawdzić w autoryzowanych serwisach. W Chevroletach Cruze i Orlando może pęknąć prawa półoś napędowa.

Chevrolet Cruze SV, fot. General MotorsUszkodzenie wynikające z wady fabrycznej może spowodować problemy z przyspieszaniem i doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze.

Przedstawiciele importera - firmy Chevrolet Poland Sp. z o.o. - poinformowali, że problem może wystąpić w modelach Cruze i Orlando, wyprodukowanych w 2013 i 2014 r. w Korei Południowej.

W Polsce sprzedano 2234 samochody objęte akcją serwisową. Przedsiębiorca zapewnia, że ich właściciele zostaną powiadomieni o konieczności wizyty w serwisie, a ewentualna naprawa będzie darmowa.Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    Niewątpliwie niedopasowana część w mikrowymiarach lub/i z nieodpowiednich w zastosowaniu materiałów, ale jedno jest ponoć wspólne ...pośpiech, stąd takie nie tylko tej marki, spektakularne powszechne niekończące się akcje serwisowe w ostatnich dwóch dekad. A my posiadacze felernych pojazdów za to słono płacimy, tracimy realną wartość pojazdu i co gorsza godzimy się na takie drogie usługi serwisowe i na awarie bo "tak ma być" - ochrona nabywców jest prawie fikcją.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Chevrolet Cruze zdjęcia

Chevrolet Cruze dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Chevrolet Orlando dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Chevrolet Cruze Cena

Części dla marki Chevrolet

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

612 zł