Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Christina Aguilera klasy A

Data publikacji: Autor: łm

fot. Mercedes-Benz Gwiazda muzyki rozrywkowej na powitanie nowego Mercedesa-Benza.

Pod koniec czerwca odbędzie się światowa premiera nowego Mercedesa-Benza klasy A. Uroczystość uświetni amerykańska gwiazda muzyki pop Christina Aguilera, która z tej okazji zaśpiewa specjalnie skomponowany utwór pt. „Hello”.  

 

fot. Mercedes-Benz W piosence słychać słowa: „Podążaj za własną gwiazdą”. Jest to jednocześnie myśl przewodnia kampanii marketingowej nowego modelu klasy A.

 

“Moja kariera to konsekwentne podążanie za własną gwiazdą. Musiałam się wiele nauczyć i czasem było rzeczywiście ciężko. Ostatecznie nauczyłam się jednego: ważne jest iść za głosem własnego serca, kierować się instynktem. To jest z pewnością najważniejsze, bo przez to nasze życie codziennie staje się  lepsze”-mówi Christina Aguilera.

 

Cóż, nawet jeśli nie wszystkim podoba się śpiew amerykańskiej gwiazdy i sztuczne wywoływanie zainteresowania jej osobą, to jednak trzeba przyznać, że na tle Mercedesa-Benza klasy A Christina prezentuje się znakomicie.

 

Instrumentalnej wersji  “Hello” można już posłuchać w Internecie, a pełny singiel z wokalem będzie dostępny w sieci od 28 czerwca.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości